D-Smart Abonelik İptali Sorunu.

Sebahattin T. |

D-Smart aboneliğim iptali için 17 Eylül 2015 tarihinde dilekçe yazıp gönderdim, 18 Eylül'de iptal sürecim başlandığı söylendi. 1 hafta içinde cihazımı en yakın servise teslim etmem gerektiği söylendi. 21 Eylül 2015 günü Pendik Digital D-Smart bayisine teslim etmeye gittiğimde henüz işlemlerin başlamadığı söylendi. Müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüştüm. Kendileri bana SMS ile bilgilendirileceğimi daha sonra cihazı teslim etmem gerektiği söylendi. İptal süreci başlayalı 5 gün oldu ve hala tamamlanamadı. Ben böyle lakayt şirket görmedim. İptal işlemleri için kimseyi arayıp bilgilendirmiyor. Bir an önce iptal işleminin tamamlanmasını D-Smart'tan kurtulmak istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sebahattin T.
  22 Eylül
  14:16

  Evet ben aradım bilgi verdiler ama sonuç yok. Alt tarafı 1 SMS gönderecekler. Kimbilir daha ne kadar bekleyeceğim abonelik iptali ve D-Smart kutusunu teslim etmek için. Bayininde kutuyu teslim almaması ayrı saçmalık.

 • 22 Eylül
  11:46

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.21/09/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.