20 Temmuz 2015

D-Smart Abonelik İptali Sorunu!!

5 yıldır d Smart TV hizmeti almaktayım. Fakat evde fazla bulunamadığım ve TV izlemediğim için taahhüdüm de bitmişken aboneliğimin iptali için Müşteri hizmetlerini aradım. Kimlik fotokopimi ve çıkmak istediğime dair dilekçe yazıp merkezlerine fakslamamı istediler. Hem faks yapıp hem de APS ile posta kutusuna gerekli evrakları yolladım. Evrakların ulaştığı bilgisini PTT den aldığım halde müşteri hizmetlerini ulaşmadığını söyledi. Sonra tekrar arayıp başka bir müşteri temsilcisine sorduğumda ise evrağın ulaştığını fakat silik çıktığını söyledi. Üye olmak istenince güler yüzlü hizmet veren insanlar üyeliği iptal ettirmek isteyince işi yokuşa sürüyorlar. Yasal yollarla hakkımı arayacağım.

Sema 444 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.07.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön