30 Eylül 2015

D-Smart Abonelik İptali Faks Sorunu.

Aboneliğimi iptal etmek için D-Smart'tan tarafıma iletilen faks numarası sürekli meşgul. Faks çekemediğim için iptal işlemini yapamıyorum.

Bekir 67 Okunma

Cevaplar

  • Bekir02 Ekim 2015

    Şikayetimden Sonra Dsmarttan beni aradılar ve mail adresine iptal dilekçesinin gönderilmesini ve bu şekilde işleme alacaklarını söylediler. İşleme alındığında mail geleceği bildirildi. Mail gelmeyince tekrar müşteri hizmetlerini aradım şimdi de bu şekilde işlem yapamayacaklarını ve tekrar faks çekmemi istiyorlar. Bu kadar düzembaz insanlar bir araya nasıl gelmiş anlamadım. Bu şirketin sahibi yok mu? Nasıl kişiliksiz insanlar var insanın aklı almıyor.

  • D-Smart Temsilcisi30 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi30 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön