25 Temmuz 2015

D-Smart Abonelik İptali Eziyeti...

Sayın D-Smart kullanıcıları; abonelik iptali ile ilgili verilen faks iki defa faks çektim ve almadıklarını söylüyorlar. En son BTK'ya yaptığım şikayet doğrultusunda abonelik iptalini ve fesih işlemini telefonla görüşmemiz esnasında yaptılar ve benden faks göndermeme gerek olmadığını söylediler.

Faksla yapılan iptal başvuruları dikkate alınmıyor ve faturalandırma devam ediyor. İlk gönderdiğim tarihten itibaren haksız yere faturalandırma yapılmıştır.

Ufuk 153 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29.07.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Ufuk28 Temmuz 2015

    Sayın D-Smart yetkilisi emanet cihazınızı bayinize 7 gün geçmeden teslim ettim adıma düzenlenen faturaların iptali ile ne arayan var ne soran bir zahmet ödeme yapacak mıyım yoksa hatanızı kabul edip faturayı iptalmi edeceksiniz

  • D-Smart Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön