21 Şubat 2015

D-Smart Abonelik İptali.

Biz D-Smart paketimizi iptal etme başvurusunda bulunduk. İptal için D-Smart'tan Y*** hanıma bilgileri verdik. Ertesi gün S*** hanım tarafından arandık. S***hanıma mağduriyetimizi anlattık. Kendisi bize mağdur olduğumuz için ve ayrılmamızı istemediği için bir teklif de bulundu.

Ayda 58 TL'ye Sınırsız İnternet + Standart kanallar + 6 Ay hediye spor paketi hediye vereceğini ve Nisan ayı faturasını da almayacağını (1 aylık faturayı) söyledi. Bu şartlarda yeni üyeliğe onay verdim.

Fakat şu anda benim televizyonumda spor kanalları yok ve biz aradığımız zaman paketimizde spor paketi olmadığını ve faturamızın 69 TL olduğunu söylediler.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Umut 233 Okunma

Cevaplar

  • Umut'un Teşekkür Mesajı24 Şubat 2015

    Sorun çözüme kavuştu teşekkürler, çalışanlarınızı biraz yorduk (!) ama olsun.

  • D-Smart Temsilcisi24 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına D-Smart üyelik numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • D-Smart Temsilcisi23 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön