D-Smart Abonelik İptali!

Neriman A. |

2012 yılının 9.ayında 208***0 no.lu üyelik numarasıyla eşim K*** U*** adına D-Smart tan cihaz aldım ve son ödeme tarihi olan 2014 yılı 9.aya kadar tüm ödemelerimizi aksatmadan ödedim. Bana borcunuz henüz bitmedi diye tekrar fatura çıkardılar ve ısrarla borcumuzun olmadığını dediğim halde iptal etmiyorlar.

D-Smart'ı iptal ettiler faturayı etmiyorlar ve D-Smart'ı iptal edince Kanal D, Samanyolu ve Star kanallarını kapattılar izleyemiyorum. İzleyebilmem için tekrar sözleşme yapmam gerekiyormuş. Bu kanallara neden ödeme yapacağımı hala anlamış değilim. Kapanan kanalları açılmasını istiyorum ve fazladan çıkarılan faturanın iptalinin istiyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  11:48

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.11.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.