D-Smart Abonelik İptali!

Aslan Ş. |

12,04,2012 tarihinde D smart aboneliğimi iptal ettirmiş bulunmaktayım.Benim size herhangi bir borcum yoktur.Sizin Personelinizin hatasından dolayı aboneliğim açık bulunmakta olup size bir borcum yoktur.Elemanlarınızın hatalarını müşteriye yansıtamazsınız.Size daha önce Aps yolu ile dilekçe yollamış olup yetkili kişi yardımcı olacağını beyan etti ama bu dilekçe karşısında bile dönüş olmayarak tarafıma bir bilgi dahi verilmedi.Gerekirse bu durum karşısında Savcılığa suç duyurusunda bulunarak dava edeceğim.D Smart firmasına yakışmayan bu durumun ivedi olarak düzeltilmesini talep eder tarafıma bu konu ile ilgili dönüş yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  11:58

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.