07 Ağustos 2017

D-Smart Abonelik İptal Sorunsalı Devam Ediyor!

D-Smart'ta aboneliğim bulunuyordu yaklaşık 4 ay önce dilekçe ile kapattırmak için başvurdum. 1 hafta süreyle günde 3 defa D-Smart tarafından ikna için arandım ve 1 hafta sürecin sonunda kapanacağını söylediler. Neyse aramalar bitti 1 hafta sonra kapandı. Aradan 4 ay geçti tahsilat birimi arayıp borcum olduğunu ödemem gerektiğini söylüyor. İptal ettiğimi söylediğimde ise iptal olmamış olarak gözüküyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum.

Mehmet 3.871 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi08 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, İptal için yazılı dilekçeniz tarafımıza ulaşmadığı için abonelik iptaliniz İptal talebinizi yerine getirebilmeniz için; smartkart numaranızı içeren yazılı talebinizi imzalı olarak ve ekinde nüfus cüzdanı fotokopiniz ile; PK:138 Şişli İstanbul adresimize göndermeniz ya da bayilerimize şahsen teslim etmeniz veya 0212 478 03 33 nolu faks numaramıza göndermeniz gerekmektedir. Yazılı talebinizin bize ulaşması sonrasında faturalandırmanız ve hizmetiniz durdurulacak ve 7 gün içerisinde iptal işlemleriniz tamamlanacaktır. Yazılı talebinizin ulaşmaması durumunda iptal talebiniz işleme alınmayacaktır. Saygılarımızla.

  • Mehmet08 Ağustos 2017

    Pekala elinize ulaşmadıda neden beni defalarca arayıp iptal etmemem için ikna çalışmaları yaptınız ses kayıtlarınız yok mudur? Hadi ses kayıtlarını çıkartın defalarca aradıklarında defalarca sordum iptal edecek misiniz iptal talebim ulaşmadımı diye? Talebiniz tarafımıza ulaştı dilekçenizi aldık fakat süreç böyle 1 hafta sonunda iptal işleminiz tamamlanacaktır dediler yetmedimi D-Smart bayinize gidip kimliğimle birlikte kapatılması için yine dilekçe verdim telefonlada ulaşamıyorum arıyorum aranacaksınız deyip sallıyorsunuz

  • D-Smart Temsilcisi08 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, İptal şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.İptal için yazılı dilekçeniz tarafımıza ulaşmadığı için abonelik iptaliniz sağlanmamıştır.Faturalarınızda hata bulunmamaktadır. İptal talebinizi yerine getirebilmeniz için; smartkart numaranızı içeren yazılı talebinizi imzalı olarak ve ekinde nüfus cüzdanı fotokopiniz ile; PK:138 Şişli İstanbul adresimize göndermeniz ya da bayilerimize şahsen teslim etmeniz veya 0212 478 03 33 nolu faks numaramıza göndermeniz gerekmektedir. Yazılı talebinizin bize ulaşması sonrasında faturalandırmanız ve hizmetiniz durdurulacak ve 7 gün içerisinde iptal işlemleriniz tamamlanacaktır. Yazılı talebinizin ulaşmaması durumunda iptal talebiniz işleme alınmayacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön