D-Smart Abonelik İptal İşlemi ve Bilgilendirme Eksikliği.

Tonguç Ç. |

22.07.2015 tarihinde D-Smart aboneliğimin taahhüdü bitti ve bende aboneliğimi sonlandırdım. 1 hafta içerisinde tarafıma SMS ile ya da arayarak ulaşıp uydu alıcıyı D-Smart bayisine teslim etmem gerektiği bilgisi verildi. 12 gün geçmesine rağmen halen aranmadım SMS ile bilgilendirilmedim. Daha sonra tarafıma ek ücret çıkarılmasından çekiniyorum. Kendilerinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tonguç Ç.
  11 Ağustos
  13:36

  Kendileri beni aramayınca ben müşteri hizmetlerini aradım, SMS gelmediğini söyledim gelmiş olsa sizi aramama gerek kalmazdı dedim, kullandığınız cep tel operatörüyle görüşün biz 2 defa mesajı gönderdik dediler, daha önce her mesajı bana ulaşan firmanın verdiği cevap ancak bu kadar saçma olabilirdi, ayrıca SMS yerine aramayı denemekte akıllarına gelmeyecek kadar kötü bir firma. Kesinlikle D-Smart abonesi olmayın, eziyetten başka hiçbir şey değil, nakil sürecinde beni 2 ay mağdur eden bir firma, kurtulduğuma şükür ediyorum...

 • 11 Ağustos
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07.08.2015 tarihinde cihaz iadesi tamamlanmıştır.

  Saygılarımızla

 • Tonguç Ç.
  06 Ağustos
  16:41

  Kopyala yapıştır cevap vermek yerine 7 gün içinde abonelik sonlandırmanın tamamlanıp tamamlanmayacağını cevaplasaydınız. İşiniz gücünüz insanları mağdur etmek.

 • 04 Ağustos
  18:39

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart