28 Aralık 2015

D-Smart Abonelik İptal İçin Zorluk Çıkartıyorlar!

1 hafta önce Telefon yoluyla iptal işlemlerimi başlattığım 5 gün önce de yazılı olarak dilekçemi verdiğim D-Smart iptal biriminden 12 kez farklı şahıs ile yaptığım görüşmeler bıkmadan usanmadan rahatsız edici şekilde aranıyorum, her defasında bana aynı rahatsız edici ikna konuşmaları yapılıyor ve her arayan kişi üyeliğiniz iptal oldu demesine rağmen bir sonraki arayan kişi iptal süreci devam etmektedir, şeklinde açıklama yapılıyor. Son konuşmamı yaptığım yetkili kişinin ses kaydı görüştüğüm yetkili kişiye de söyleyerek kayıt almış olduğum konuşmaları ve hukuki haklarımı ana üyelik ve yan üyeliğimin iptal olmamış durumunda başlatacağım bu kadar rahatsız verdiğiniz yeter.

Alper 159 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi30 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.30.12.2015 tarihinde cihaz iadesi tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi28 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön