19 Ekim 2016

D-Smart Abonelik Dondurma İşlemi Gerçekleşmiyor.

D-Smart aboneliğimi 3 ay dondurmak için müşteri hizmetlerini aradım. Böyle bir uygulama bazı abonelerimize yapılıyor fakat sizin üyelik bilgilerinizde bu yer açık değil şeklinde bilgi verdiler. Halbuki tüm platformlarda böyle bir hak veriliyor sene içinde. Sonuçta taahhüdüm de olsa taahhüt bitiş tarihi uzamış olur. Ayrıca diğer D-Smart abonesi tanıdıklara soruyorum, bazıları dondurmuş aboneliklerini, bazılarına da benim gibi yok demişler. Resmen çifte bir standart var. Böyle gayri ciddi ve tüketiciyi yanıltıcı uygulamalar D-Smart'a yakışmıyor. Bu yüzden taahhüt süresi sonunda aboneliği kapattıracağım. Ayrıca D-Smart'ın e-mailime yazılı olarak abonelik dondurma yapmadıklarına dair bilgi vermesini talep ediyorum. Tüketici Mahkemesine başvuruda bulunacağım.

Cem 252 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi19 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön