16 Nisan 2016

D-Smart Aboneliğini İptal Etmek Fermana Mahsus!

D-Smart'a üye olurken sizden sözlü olarak aboneliğinizi hemen yapıyorlar, iptal ederken evrak ve iptal nedeni istiyorlar. İnsanlar iptal sebebini vermediğinizde halde ısrarda bulunuyorlar. Abonelik çok kolay, parasını almak çok kolay ama iptale gelince uğraştırıyorlar. Bütün işler onların lehine işliyor. Şikayet oluşturun dediğimde ise müşteri hizmetleri oluşturmuyor.

Zafer 160 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi18 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17/04/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. 16/04/2016 tarihinde yazılı iptal dilekçeniz tarafımıza ulaşmıştır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi18 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Zafer 18 Nisan 2016

    Merhaba D Smart yeni üye olacak üyeler için ciddi bir bilgi 8 senelik üyesiyim yalnız abonelik paketiniz biteceği zaman defalarca sizi arıyorlar paket bitiğinde ise abonelik bitecek şu fiyattan aboneliğiniz devam edecek bilgisi verilmemekte bu şekilde abone olacaklar içib bir bilgi abone olurken telefon ile tahhüt alıyorlar bitince abonelik ve faks istiyorlar sizde bu konulara dikkat edin mağdur olmayın abonelik kolay para alm almak kolay iptali zor ayrıca müşteri hizmetleri de tutumu çok kötü eğitime ihtiyacı var insanlar koyun değil sizin paranızla orada çalışıyorlar bunu bilin istedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön