D-Smart Aboneliğimi İptal Ettirmeme Rağmen Fatura Gönderdi!

Hayal Ü. |

2012 yılı Ağustos ayında D-Smart ve D-Smart Net fiber internet abonesi oldum. İmzaladığımız sözleşmede fiber interneti 1 hafta içerisinde bağlayacaklarını taahhüt etmelerine rağmen 1 ay geçmesine rağmen çeşitli bahanelerle interneti bağlamadılar. Ben de bu gerekçe ile uzun uğraşlarım neticesinde D-Smart aboneliğimi iptal ettirdim.

İptal işleminden sonra telefonuma SMS göndererek cihazları 15 gün içerisinde kurye ile aldıracaklarını söylediler, ancak kimse gelmedi. Ben de cihazları alarak teslim etmek için yetkili bayiye götürdüm fakat bayi sistemde göremediği için cihazları teslim almadı. Defalarca D-Smart müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir çözüme ulaşamadım. Ardından 448 TL'lik fatura gönderiyor.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17.12.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Hayal Ü.
  12 Aralık
  22:47

  sayın yetkili;
  ben yaklaşık bir yıldır müşteri hizmetlerinizden 'en kısa sürede size dönüceğiz' kelimesini duyuyorum, yine aynı kelam... Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın..

 • 12 Aralık
  14:18

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz