28 Nisan 2015

D-Smart Aboneliğimi İptal Etmiyor, Fatura Gönderiyor!

D-Smart formula 1 yayınlarını izlemek için yaklaşık 3 yıl önce ücretli maxi paket aboneliğimi sözlü başvurumla açıldı. Formula 1 bitince yine sözlü olarak müracaat edip ücretli olarak faydalandığım hizmetlerin yayınının durdurulmasını ve tarafıma yeni fatura gönderilmemesini bildirdim.D-Smart'ın cevabı yayınlarınızın durdurulması için yazılı müracaatınızın olması gerekiyor.

Ben de ücretli yayınların açılması için müracaat ederken yazılı müracaata gerek olmuyor da neden yayın durdurulmasını istediğimde yazılı müracaat aranıyor dedim ve buna rağmen PK 138 Şişli İstanbul'a dilekçemi gönderdim. Ellerine geçmediğini tekrar edilmesini istediler ve hala da yayınları durdurmadılar... .

Ali 334 Okunma

Cevaplar

  • Ali01 Mayıs 2015

    d smart müşteri hizmetlerinden son olarak Hamit bey aradı ve talebim doğrultusunda işlemlerimin yapılacağını ve ücretli kanalların kapatılacağını nazik ve kibar bir şekilde ifade etti. Kendisine de görüşmemiz esnasında teşekkür ettim buradan da Hamit beye teşekkür ediyorum. Lakin diğer müşteri hizmetleri çalışanlarının takındıkları sadece şirket menfaatleri odaklı tavırları nedeniyle artık d smart formula 1 yayınlarını alsa dahi, bana çıkarttıkları zorluklar sebebiyle daha da Davosa gelmem. Güle güle d smart... .

  • D-Smart Temsilcisi28 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 28.04.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi28 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön