22 Ocak 2014

D-Smart Aboneliği İptal Etmiyor

İki yıl önce D-Smart'a bir yıl abonelik yapacağız süre bitiminde cihaz sizin olacak vaadi ile abone yaptılar. Birinci yılın sonunda aboneliğini bitiyor, size kampanya yapalım sürdürün dediler. Hayır iptalini istiyorum dedim gerekli evrakları APS ile D-Smart'a gönderdim. Ancak hayır dediler sizin aboneliğiniz 2 yıldır bir yılınız daha var deyip uzattılar.

Bu sürede beni yanılttığı için hiç D-Smart izlemedim. Şimdi 2 yıl doldu, aboneliği iptal için müşteri hizmetlerini aradım, bir faks numarası verdiler, 2 gündür sürekli arıyorum meşgul [email protected]'a e-mail attım geri dönen olmadı.

Kenan 79 Okunma

Cevaplar

  • Kenan 27 Ocak 2014

    Firmadan birisi aradı, zorla aboneliğin devam ettirmek istedi, ısrarım sonucunda iptali kabul etti. Süre bitiminde cihaz benim olacaktı, bedelini istedi. Teslim yeri istedim verdi gittiğimde form açılmadığı söyleyip, iptal etmediler. Cihaz ve kartı teslim alamayız dediler. Dsmart'ı aradım, 48 saat içinde geri dönüyoruz dediler, 144 saatten fazla geçti geri dönen olmadı. Halen uğraşıyoruz.

  • D-Smart Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.01.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön