21 Nisan 2016

D-Smart Abone Olmam İçin Yanlış Bilgi Verdiler!

19 Nisan 2016 tarihinde D-Smart müşteri hizmetleri tarafından aranarak 24 ay boyunca tüm kanalların açık olacağı mega pakete aylık 17 TL'ye abone oldum. Üzerinden 24 saat geçmeden mega paketin sadece 12 ay olduğunu geri kalan 12 ayın aile paketi olduğunu yine müşteri hizmetleri tarafından öğrendim.

D-Smart yanlış beyanda bulunarak beni abone yapmış ve sonra anlaşmayı açıkça bozmuştur. Her şey telefon kayıtlarında açıkça yer almasına rağmen verilen taahhüdü yerine getirmiyorlar. D-Smart tarafından söyleyen hiçbir şeye güvenmemek gerekiyor herhalde. Aboneliği saniyeler içerisinde başlatan D-Smart iptal işlemini ise dilekçe yazarak, iptal servisinin incelemesinden sonra gerçekleştireceğini belirtiyor. Güvenerek başlattığım aboneliğim beni tamamen hayal kırıklığına uğrattı. Müşteri memnuniyeti ve D-Smart güvenilirliği tamamen ayaklar altında.

Emre 143 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi28 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 27.04.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Emre21 Nisan 2016

    Bakın bu da yanlış bilgi. Şikayetim yayınlandıktan sonra tarafıma ulaşılmadı.

  • D-Smart Temsilcisi21 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön