25 Ağustos 2015

D-Smart 5 Aydır İnternet Faturam Gelmiyor!

Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp müşteri temsilcileriyle görüşmeme, faturamın kesilmediğini dile getirmeme rağmen yardımcı olunmadı. Müşteri hizmetleri şikayetimden en geç 48 saat içerisinde geri dönüş yapması gerekirken tam 7 gün sonra arandım ve yine yetkili biri ile görüşemeyip mantıklı cevaplar alamadım.

Sistemsel bir hatadan dolayı denilip geçiştirildim. Tarafımın hatası olmadığı için kesilecek olan toplu faturayı kabul etmeyip, uygulanacak gecikme bedellerini ödemeyeceğim. Gerekirse hukuki işlem başlatacağım. Firmanın sorumsuzluğunun faturası müşteriye kesilmemeli!

Tuğçe 50 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi05 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Kısa süre içerisinde faturanız düzenlenerek tarafınıza gönderimi gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön