20 Eylül 2016

D-Smart 3 Senedir Kullandığım Kumanda Artık Açıp Kapatmıyor.

D-Smart'a 3 sene önce üye oldum. Evime bir kutu bağlandı ve bir kumanda verildi. 3 senedir sorunsuz kullandığım kumanda artık kutuyu açıp kapatmıyor. Diğer tuşlar gayet iyi çalışmasına rağmen sadece bir tuş yanıt vermiyor. Bu konu hakkında sorun yaşadığımı tarafınıza bildirdim fakat evimin tam karşısındaki servisi evime yönlendirebileceklerini 50 metre mesafeyi katedip gelmeleri için 40-50 TL civarı rakamlar talep ettiler. Sorum şu ki eğer cihazı açıp kapatamaz isem nasıl kullanım sağlayabilirim? Sadece 1 tuşun çalışmaması yüzünden servisi evime çağırıp bir de kumanda ücreti mi ödemeliyim? Bir sürü kampanya indirim reklam yapıyorsunuz 1 kumanda değişiminden mi kaçıyorsunuz? Birkaç gün önce taahhüt vermek için arayıp yine sorunumu belirttim fakat yine sorunuma çözüm bulunmadı ve taahhüt vermedim. Bu mudur müşteri memnuniyeti politikanız? Gereğinin en kısa sürede yapılmasını talep ediyorum.

Mustafa 122 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 22 Kasım 2016

  Servisimi iptal edip başka bir sağlayıcıya geçtim. Telefonda yalvarmalarını duysanız gülersiniz. Madem o kadar yalvaracaktınız bir kumanda gönderip sorunu çözebilirdiniz. Gördüğüm en saçma yayın sağlayıcısı. D-Smart mı bir daha asla!

 • Mustafa 07 Ekim 2016

  Hiçbir çözüm yok en yakın zamanda servisimi iptal edeceğim.

 • Mustafa 20 Eylül 2016

  Arayıp yine aynı şey yine aynı şey. Hiçbir müşteri memnuniyeti politikası yok. Sitelerine girince bir de utanmadan "Uzun zamandır D-Smart ailemizin değerli bir parçası olan size... " tarzında reklam yapıyorsunuz. Bu mu sizin değerli parça anlayışınız?

 • D-Smart Temsilcisi20 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi20 Eylül 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön