25 Ekim 2016

D-Smart 2,5 Aydır Teknik Destek Almama!

Temmuz 2016'dan beri cam modül ile ilgili sıkıntı ve bazı kanalları alamamam ile ilgili teknik destek alamadım. Hem çanak hem televizyonlar kontrol ettirildi. D-Smart ile ilgili hizmet almam önerildi. Adresimin bağlı olduğu Poyrazoğlu uydu sistemleri firması çok ilgisiz ve kaba. Merkeze müşteriye gelmedikleri halde 7.09.2016'da gidildi bilgisi gibi yalan bilgi verilmiş.D-Smart müşteri hizmetlerini ekim başında tekrar aradığımda bölge dışı bir firma yönlendirildi. 20 gün geçti yine gelen giden yok. Bugün aradığımda yönlendirilen firma bölge dışı olduğu için böyle oldu, bölgeniz dışında bayii yönlendiremeyiz dendi. Anlayamıyorum, teknik destek için işini yapmayan, yanıltan, müşteriye kaba davranan bir firmadan destek almak zorunda mıyız? D-Smart istediği uygun adresli bayiyi yönlendiremiyor mu? Bu konu hızla çözümlenmezse dört aboneliğimi de sonlandıracağım.

Guzide 234 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi25 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön