18 Aralık 2015

D-Smart 2016 Yılında Tamamen Haksız Ücret Talep Edilen Platform.

Ben 2007 yılında D-Smart tamamen bedava diyip, fahiş fiyatlardan sattıkları uydu alıcılardan aldım. (sözleşme elimde mevcut) Başlarda söz verdikleri gibi her şey ücretsizdi; ancak ilerleyen dönemde ücretsiz kanalların isimlerini değişip "açılıştaki kanallar yine ücretsiz ama yeni açılan kanallarımıza ücret talep ediyoruz" safsatasıyla bizlere yeniden aylık abonelikle satıldı. O dönemde Avrupa maçlarını izleyebilmek için toplam 335,53 TL'lik 20 adet fatura ödedim. (dekontları elimde mevcut) Şimdi ise 31/12/2015 yılında mevcuttaki (ulusal kanallar hariç) ücretsiz izlediğim tüm içerik kanallarının SD yayınının durdurulacağı; HD yayın alabilmek içinse ücret ödemem gerektiği söyleniyor.

Mehmet 123 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi18 Aralık 2015

    Değerli Abonemiz, Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi18 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Mehmet18 Aralık 2015

    Ben de bu nedenle firma ile imzaladığım sözleşmenin ekine ödediğim faturaları da ekleyerek tüketici mahkemesine başvurdum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön