D-Smart 2 Aylık Deneme Sonrası Fatura Gönderdi!

Hanife K. |

Akıllı televizyon ile birlikte verilen D smart deneme paketinin süresi dolmadan önce firmayı arayıp interneti de bir arada olan paketle aboneliğe devam edeceğimizi bildirdik.Firma başka bir D smart bayisini yönlendirdi ve yeni bir receiver bağlandı. Deneme için bağlanmış olan cihaz bizde kaldı. Daha sonra biz D smart müşteri hizmetlerini arayarak eski cihazı ne yapacağımızı sorduğumuz zaman biz size dönüş yapacağız cevabını aldık.

Aradan geçen 5 ay süresince cihazı nereye bırakacağımızı söylemedikleri gibi zaten abone olmuş üyelerine de 354 lira iade almadıkları cihaz için fatura tahakkuk ettirmişlerdir.İade noktası belirtmeyen D smart bu şekilde de haksız kazanç elde etmiş oluyor.

Etiketler :

Decoder / Receiver Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  12:10

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.05.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.