D-Smart 2 Aydır Aboneliğimi Kapattıramadım!

Şafak Ç. |

D-Smart aboneliğimi Digiturk'e geçtiğim için kullanmıyordum. En son 3 fatura birlikte ödeyip kapatma başvurusunda bulundum ancak iki ay boyunca bana dilekçeniz ulaşmadı şeklinde bir asılsız beyanda bulunarak beni oyaladılar. Ben ısrarla aboneliğimi kapatın dememe rağmen kendileri kapatmamakta ısrar ettiler.

En son ben Kaymakamlığa gidince nasıl olduysa dilekçemin ellerine ulaştığı masalını söyleyip hattı kapattılar. Yalnız benden hizmetlerini kullanmadığım ve kapatılmasını istememe rağmen kapatmadıkları o iki aylık ücreti istiyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranışı Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  17:41

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.03.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 21 Mart
  10:04

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart