23 Aralık 2015

D-Smart 15 Gündür Yayınımı Kestiler!

Ben D-Smart ilk abonelerindenim. O zaman abone olurken sözleşme ödediğimiz bedel karşılığı olan kanalların kapatılması bir yana normal karasal kanallarımda kapatıldı. O dönem ki sözleşme içeriğinde cihaz mülkü bana ait olduğu için son dönemde sözde HD cihazla değiştirme bahanesi ile bana defalarca teklifte bulundular. Ancak verecekleri cihaz aboneliğin devam ettirilmemesi durumunda geri alınacağını belirttiler. Bende kabul etmedim. Onlarda sene sonunda tüm yayınlarının HD olacağını ve cihazımın bir işe yaramayacağını belirterek sürekli beni değiştirme anlamında rahatsız ettiler. Ancak mevcut cihazımın normal uydu cihazı olarak çalışmasını da engellediler. Yardımlarınız rica.

Mesut 56 Okunma

Cevaplar

 • Mesut 26 Aralık 2015

  Hala bana dönüş yapmadılar

 • Mesut 23 Aralık 2015

  Aynı cihazdan başka bir arkadaşım normal uydu alıcı olarak kullanabiliyor. Bende sadece uydu alıcı olarak kullanmak istiyorum. Sizin üstün kalite yayınlarınızı zaten istemiyorum. O arkadaşım da uzun süren konuşmalar sonrasında hakkı olan kullanıma sahip olmuş.

 • D-Smart Temsilcisi23 Aralık 2015

  Değerli Abonemiz, Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Saygılarımızla.

 • D-Smart Temsilcisi23 Aralık 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön