22 Ekim 2013

D-Smart 11 Ay Sonra Aktivasyonumu Tamamladı!

232671**** telefon numarama kayıtlı D-Smart üyesiyim. 09/2012 yılında D-Smart'a girdim. Bayii geldi ayarları yapamadı. Abi ben bu hafta sonu yanına geleceğim dedi gitti. İnterneti D-Smart'tan aldığım için her ay bildirimleri yüzünden gelen faturaları ödedim. Her defasında Call centerlerde derdimi anlatmaya çalıştım. Hep tamam dediler.

Ağustos ayında tam 11 ay sonra bayiden biri geldi ve receiverin aktivasyonu tamamladı. Call Center almadığım hizmetin faturalara yansıtılacağını söyledi. Bunun üzerine ödemeyi durdurdum. Şuanda receiverim komple kesik, mesaj geldi. 400 TL borcunuzdan dolayı hep keseceğiz diye. Alacağım varken, mağdur, alacaklı, benken 60 defa aradım sonuç yok.

Saruhan 122 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi30 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 26/10/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

  • D-Smart Temsilcisi26 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Saruhan 25 Ekim 2013

    kurumsal teskilatlanma ile ilgili D-Smart'ta büyük problem var.11 Ay boyunca 60 defa telefonla aradım.Call Center taşeron firma.CRM Web tabanında şikayeti alıyor. Fakat bu şikayeti değerlendirecek Personel YOK D smartta!Bilerek ya da bilmeyerek yanlış teşkilatlanmadan dolayı müşterilerini küstürüyorlar!Faturada cok açık bir şekilde alınan hizmetlerin dökümü var!Mademki sen bu hizmeti vermedin o zaman bunları aktivasyon gününe kadar hesap edersin, bir de özür mektubu ile beraber bunları bizim için olusturdugun müsteri hasabına artı olarak işlersin.Ama sen bunun yerine ne yapıyorsun ? Call Center şikayeti alıyor(Bazen sanırım almıyor da!!)Sonra birden bu kayboluyor !işlenmiyor!Şimdi bu iş tüketici mahkemesine intikal ederse sadece bu aidatları düşmeyecekler,benim 60 defa aradığım 0 0850 gibi hatlara harcadığım telefon ücretlerimi ayrıca misafir varken televizyonun kesilmesi sonucu bırakın Dsmart kanallarını hic bir kanalı seyredemediğimiz gibi birde ekranda güya''borcunuzdan dolayı kesilmistir'' ibaresi ile itibarımız dost ve tanıdıklarımız yanında sıfır edilmiştir. Bir mahkemede bunlar manevi tazminat olarak istenecektir.Avrupada böyle olaylar sonucu yüzbinlerce euro tazminat alan var !! Şimdiye kadar Call Center ler üzerinden bana verilen hiç bir söz tutulmadı!Inanın bana artık bir muhasebe servsinin bile olduğuna inanmıyorum. Eğer varsa derhal Muhasebe Müdürünü görevden almalı yönetim.Böyle karışık birbirinden habersiz birimlerden oluşan sistem Sadece anti Propogandaya yo açar. O zamanda verdiğiniz milyonlarca Reklama paranız havaya gider !!Ticarette ver al prensibi işler. Almadığnğ vermezsin. Vermediğini isteyemezsin!!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön