16 Nisan 2015

D-Smart 1 Aydan Fazladır Teknik Servis Bekliyorum!

Halen D-Smart aynı mesajları yollamakta ve bir kere olsun bir ekip gönderme zahmetine girmemiştir. Otomatik ödeme talimatını sonlandırak firma ile gerekirse mahkemede görüşmeyi seçeceğim. Eminim hukuki servisleri teknik servisleri gibi değildir. Maalesef büyük firma olduğunu iddia eden tüm firmalar insanlara hak etmediği şekilde davranıyor. D-Smart reklamlarına kanıpta Digiturk'ü iptal ettirmiştim.

Nihat 244 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 06.05.2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi16 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön