18 Aralık 2013

D&R'ın Keyfi Sipariş İptali!

13.11.2013 tarihinde baskısı olan ve her yerde kolaylıkla bulunan bir kitabı sipariş verdim. "Temin sorunlu" diye gerekçe göstererek 21.11.2013 tarihinde siparişimi iptal ettiler. İptalden sonra para iadesi için tam üç tane e-posta yolladım ve çağrı merkezlerini üç defa aradım. Para iadesini bu çabalarımla birlikte 9 gün sonra gerçekleştirdiler.

Para iadesindeki gecikme bir tarafa satışına devam ettikleri kitaba ilişkin siparişimi temininde sorun var diye nasıl iptal ederler. Teminde sorun varsa satıştan kaldır ya da kitap stokta yok diye not yaz. Bu nasıl keyfilik?

Aynı sorunu bir hafta önce idefix'te de yaşadım. Onu da Sikayetvar.com'a yazdım. Umarım kendilerine çeki düzen verirler.

Volkan 62 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 26 Aralık 2013

    D&R'dan gelen cevap: "Sayın Müşterimiz, Perakendecilik sektöründe hizmet verdiğimiz için verdiğimiz stok bilgilerinin değişken olduğu hususunu bilgilerinize sunarız. Gün içerisinde stoklarımızda tükenen bir ürün tedarikçiden yada alternatif kanallardan temin edilmeye çalışılmaktadır. Temininde sorun olması durumunda ise iptal yoluna gidilmektedir. Ürün temini ile alakalı yaşadığınız bu durum nedeni ile özür dileriz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri"

  • D&R Temsilcisi22 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön