19 Ekim 2016

D&R'de Adres Değişikliği İmkansız.

11.10.2016 tarihinde sipariş verilmiştir. Sipariş esnada adreslerimde eski iş yeri adresim kayıtlı kalmış, ancak dikkatimi çekmemişti. Siparişi bu adresle gerçekleştirmek benim hatamdı. Ancak siparişimden hemen sonra sayfada yer alan iletişim bölümündeki formu doldurarak farklı bir teslimat adresi bildirilmiştir. Sipariş kargoya verildiğinde ise 'eski' adrese gönderildiğini görmüş olup, önce D&R aranmıştır (17.10.2016).

Adres değişikliği Yurtiçi Kargo şubesi tarafından gerçekleştirilmesi gerektiği bildirilip, Yurtiçi Kargo aranmıştır. Kargo ise D&R'den böyle bir talimat gelmediği takdirde adres değişikliği yapılamayacağını bildirmiştir. Tekrar D&R aranıp talep dile getirilmiş ve müşteri temsilcisi tarafından onaylanmıştır. Bugün, 19.10.2016 tarihinde ise kargo hala 'eski adrese' ulaştırma çabasında ve D&R arandığında adres değişikliği bildirilmediği öğrenilmiştir!

Duygu 713 Okunma

Cevaplar

  • Duygu 10 Kasım 2016

    Evet, kitaplar tüm İstanbul'u dolaştıktan sonra, tarafıma ulaştı. Ancak bir daha D&R'dan sipariş vermeyeceğimi belirtmek isterim.

  • D&R Temsilcisi10 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

  • Duygu 28 Ekim 2016

    Henüz maalesef herhangi bir geri dönüş olmadı. Siparişim ise henüz dün teslim birimine ulaşmış. Bu durumda D&R herhangi bir eylemde bulunmamış oluyor; paketin teslim edilemeyip teslim birine geri gitmesini beklemiş bulunmaktalar. Bravo!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön