25 Ekim 2016

D&R'dan Aldığım Kulaklık Garanti Süresi İçinde Kırıldı.

D&R'dan aldığım audio technica marka ve ATH-T200 model kulaklık kafama takarken kırıldı. Kulaklığı takarken kesinlikle zorlamadım ve esnetmedim. Kulaklığın incelenmesi ve garanti süresi içerisinde değiştirilmesi için D&R internet sitesi üzerinden bildirim yaptım. Geri dönüş yapmadılar. Kulaklığın değiştirilmesini rica ediyorum.

Murat 648 Okunma

Cevaplar

  • Murat 06 Aralık 2016

    Ürün kesinlikle kullanıcı hatası sebebiyle kırılmadı. Gidip profilime bugüne kadar yazdığım şikayetlere bakabilir ne kadar titiz bir tüketici olduğumu anlayabilirsiniz. Ürünü yolladıkları firma kullanıcı hatası demiş ve konuyu kapatmış. Onların sözüne karşılık benim sözüm. Ben diyorum ki kulaklığı normal bir şekilde kesinlikle germeden zorlamadan normal bir şekilde kafama takarken çıt diye kırıldı. Firma diyor ki kullanıcı hatası. D&R da firmanın sözünü kabul ediyor. Bundan sonra D&R'dan kesinlikle elektronik eşya almam. Müşterisinin hakkını koruyup kollayacağına tedarikçisini kolluyor. Bravo. Çok doğru bir yaklaşım.

  • Murat 10 Kasım 2016

    Ürünü Marmara Forum Dr. mağazasına bıraktım. 1 aylık inceleme süresi verdiler.

  • D&R Temsilcisi10 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön