11 Ekim 2014

D&R Yere Düşürülmüş Ve Ucu Eğilmiş Versatil Kalem Gönderilmiş.

10. 10. 2014 tarihinde D& R web sitesinden "Rotring 600 0. 5mm tekli kutu" adlı kalem bir de 0. 7mm olanından sipariş ettim. Ürün üzerinde de " tekli kutu" yazmasına rağmen baloncuklu bir poşete sarılıp gönderilmiş. Kargo şirketinin şubesi ilçemde olmadığından en yakın şubeden akşam üzeri iş dönüşü acele teslim aldım.

Eve gelip paketi açtığımda kutusuz ve 0. 5mm kalemin ağzı eğilmiş bir vaziyette idi. Kargo şirketi de paket yanlarında açılmadığından tutanak tutulamayacağını söyledi. Zaten iki kalem vardı ve 0. 5mm'in ucu gitmişti bu da hasarlı bir kalem gönderildiğini gösteriyor. Kısaca D& R'nin 1/10 etmeyecek şirketler sizden daha özverili iş çıkartıyor. .64, 49 TL'mi helal etmiyorum.

Özgür 243 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi13 Ekim 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön