04 Mayıs 2013 #1778152

D&R Yanlış Bilgilendirmeyle E-book Satıldı!

Bundan 4-5 ay önce D& R'dan Karatay diyeti kitabını ekitap olarak aldım aldığım zaman internet sitesinde ekitap formatı olarak acsm diye bir format yazıyordu. Dedim ekitap da mutlaka ebup ve pdf vardır diye ama maalesef acsm adobe açabiliyor. D& R irtibata geçtim. Bu formatın sadece kendi sattıkları ebook readerlarda çalıştığını söylediler. Dedim hata bende adamlar yazmış.


30 Nisan da yine bir ekitap sipariş ettim ama bu sefer formatında EBUP yazıyordu. Kitabı satın aldım. ama maalesef sonuç yine hüsran kitabı yine önceki aldığım gibi sadece bilgisayardan okunabiliyor. Ebup formatı ise sony, kindle, nook vb birçok üretici formatıdır. Tek kelime ile yanıltıcı yanlış ilan.

Mehmet 209 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Satışa sunduğumuz e kitaplar e-pub formatındadır. Sitemizdeki kitapları sitemizde satışta bulunan readerlarla veya dışarıdan satın almış olduğunuz DRM (şifre) destekleyen cihazlarla okuyabilirsiniz. Acsm dosyasını kaydetmeyip sadece açmanız durumunda sorun ortadan kalkacaktır. Kitabınızı hangi cihazda okumak istediğinizi iletebilirseniz konuyla alakalı daha detaylı olarak da yardımcı olabiliriz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön