30 Mayıs 2015

D&R Ürünüm Teslim Edilmiyor!

Wb88368250 koduyla 3 Nisan 2015 tarihinde sipariş geçmiş olduğum kulaklık yerine başka bir müşteriye ait kulaklık ve fatura geldi. Çağrı merkezlerini arayıp durumu ilettiğimde ürünü geri göndermemi ve sorunu hemen düzelteceklerini söylediler. 30 Mayıs olmasına rağmen hala ne kulaklık geldi ne de paramın iadesi yapıldı.

Her aradığımda söyledikleri şu; çapraz bir hata oldu sizin ürününüz başka bir müşterimize gitmiş, onun ürünü geri göndermesini bekliyoruz, karşı taraf ürünü geri göndermeden ne ürününüzü gönderebiliriz ne de para iadesi yapabiliriz diyorlar. Kendi hataları olmasına rağmen ceremesini ben çekiyorum.

Yasemin 276 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin06 Haziran 2015

    2 aydır sürekli yukarıdaki numaraları arıyorum. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Bana her defasında karşı tarafın ürününüzü göndermesini bekliyoruz diyorlar. Ama ben Fırat Altun' u aradığımda ise hiçbir şekilde D&R tarafından kimsenin onu aramadığını söylüyor. Zaten kulaklığı da kullanmaya devam ediyormuş. Bu durumda Fırat Altun kulaklığı size geri gönderse bile ben kullanılmış bir kulaklığı kabul edecek değilim. Hatanın sizden kaynaklanmış olması ve 2 aydır çözüm bulamamış olmanızdan dolayı ödediğim paranın acilen iade edilmesini istiyorum!

  • D&R Temsilcisi01 Haziran 2015

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada 0212 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön