D&R Ürünüm Ne Zaman Kargoya Verilir

Yıldıray Yıldıray1 ay önce

W116585502 numaralı siparişim 5. Gün olması rağmen hâlâ hazırlanma aşamasında, bu ürünün yaklaşık 3-4 gün içerisinde kargodan teslim edileceğini düşündüğümüzde en iyi ihtimalle 9 günde tarafıma ulaşabilecek. Ders çalışmam lazım ama kitaplarım yok. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Gelişme :

3 hafta önce

W116585502 numaralı sipariş ürünüm 8. Gün olmasına rağmen hâlâ hazırlanma aşamasında ve bu gidişle epey bir süre zarfını bulabilecek gibi görünüyor. Ders çalışabilmem için kitaplarıma ihtiyacım var. Tedarik sürecini tamamlayarak kitaplarımı tarafıma en kısa zamanda ulaştırırsanız çok sevinirim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

D&R Logo D&R 1 ay önce

Sayın Müşterimiz, Öncelikle temin ve tedarik süreci, siparişiniz içerisinde yer alan ürünleriniz için devam etmektedir. Ürünlerinizin kısa süre içerisinde kargo firmasına teslim edilmesi beklenmektedir. Ürünlerinizin en kısa süre içerisinde kargo firmasına teslim edilebilmesi adına yetkili birimlerimize kaydınızı iletmiş bulunmaktayız. Ürünleriniz kargo firmasına teslim edildiği takdirde web sitemiz üzerinden kargo takip numaranızı görebiliyor olacaksınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sevgiler, D&R Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler