06 Mayıs 2013 #1780245

D&R Ürünüm İsteğim Dışında 13 Gün Sonra İptal Edildi!

202 tl lik kitap aldım müşteri hizmetlerini 3 gün sonra aradım müşteri hizmetleri ürünün 5 iş günü içinde gönderileceğini söyledi. 5 gün sonra ürünün 30. 04. 2013 tarihli ön sipariş olduğunu söylediler. 02. 05. 2013 de ürün gönderilmeyince ürünün tedarik edemediklerini söylediler. Oysa ben bu ürünü yapı kredi play nisan kampanyasından almıştım ve kredi kartını hiç kullanmıyordum.


Ürünümü göndermelerini aksi durumda hak kaybına uğrayacağımdan iadenin vereceğim iban numarasına yapılmasını aksi takdirde iptali kabul etmediğimi söyledim. bant kayıtlarında mevcuttur ama şirket ürünümü göndermedi ve iadeyi de kartıma yaptı. Bu durumda uğrayacağım hak ve zaman kaybında yasal yola başvuracağımı bildiririm.

Ferdi 80 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi04 Temmuz 2013

    dnr hiç bir dönüş yapmadığı gibi beni hak kaybına uğrattı

  • D&R Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Ürün ön sipariş ürünüdür. Ön sipariş ürünlerinin ön sipariş tarihi tedarikçiler tarafından belirlenmekte ve değiştirilebilmektedir. İptal edilen ürünlerin iadeleri ise ödemenin yapıldığı kredi kartına yapılmaktadır. İadenizin ise hesabınıza yansıtıldığı hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön