06 Mayıs 2015 #3224357

D&R Ürün İademi Önce Kabul Etti Sonra İadeyi Gerçekleştirmedi!

D&R firmasının internet sitesi üzerinden bu defa veridiğim siparişimde kitaplardan birini e-kitap olarak eklemişim. Sipariş takibi sayfasından durumu fark ettiğimde firmayı arayıp iade edip edemeyeceğimi sordum. Görüştüğüm müşteri temsilcisi arkadaş, indirilmemiş olması durumunda iade kabul ettiklerini söyledi. Ben de indirmemiş olduğumu söyledim. Telefondaki müşteri temsilcisi de bunu teyit etti. İptal işleminden sonra uzun süre geçmesine rağmen e-kitap ile ilgili iade işlemi yapılmadı. Firmayı aradığımda önce birkaç gün sonra iade edilecek dendi. Gerçekleşmedi diye aradığımda kitabın indirilmiş olduğu bu nedenle iade edilmeyeceği söylendi. Kitap ekitaplarım arasında da yer almıyor.

Serpil 262 Okunma

Cevaplar

 • Serpil11 Mayıs 2015

  Çok şaşırtıcı!: "Kütüphanenizde herhangi bir e-Kitap mevcut değil! " yazıyor. Acaba sadece siz mi görüyorsunuz bu benim indirdiğim kitabı.

 • D&R Temsilcisi11 Mayıs 2015

  Sayın Müşterimiz, Konuya ilişkin ürünün indirildiği bilgisine ulaşmaktayız. E-kitabınızı D&R web sitemize kullanıcı hesabınızla girerek e-kitaplarım bölümünde görüntüleyebilirsiniz. E-kitabın okunmasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda teknik destek verebilmemiz için bilgi iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Serpil11 Mayıs 2015

  İndirmediğim bir kitap için, indirildiğine ısrar edilmesi beni çok rahatsız etti. Yıllardır defalarca kez alışveriş ettiğim firmadan tekrar alışveriş yapmayı düşünmüyorum. İndirdiğimi iddia ettikleri kitabı ne internet sitelerinde ne de bilgisayarımda neden göremiyorum. Ücretini ödediğim kitabı bana temin edin o halde.

 • D&R Temsilcisi09 Mayıs 2015

  Sayın Müşterimiz, Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Serpil08 Mayıs 2015

  Sipariş Kodum: W026270553'dur. Ancak ben bu şikayeti bundan önce çok kere tarafınıza e-posta, faks ve müşteri temsilcileri kanalıyla yapmıştım. İyi çalışmalar dilerim.

 • D&R Temsilcisi08 Mayıs 2015

  Sayın Müşterimiz, Siparişinizi kontrol edebilmemiz için W ile yada 399 ile başlayan sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hİzmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön