23 Eylül 2013 #2025500

D&R Ürün Alımında Kasiyerin Kaba Tutumu!

180. -TL. verdik PES 2014 oyunu aldık. Kasaya gittik oraya 2 tane jandarma dikmişler, daha merhaba demeden oyunu açarsanız iade edemezsiniz dediler. Arızalı çıkarsa dedik. Firmaya göndereceklermiş, firma ne karar verirse. Açmadan oyunun arızalı olup olmadığını anlayan var mı? Paranızla rezil olmak böyle bir şey herhalde. İnsana önce bir güler yüz gösterin. Bizim ödediğimiz parayla maaş alıyorsunuz.


Kurumsallaştığını sanan firmalarda bile böyle kalitesiz yaklaşımlarla karşılaşınca kırılıyoruz. Önce müşteriye nasıl davranacağınızı öğrenin. Gerisi çok kolay hallolur.

Ziya 241 Okunma

Cevaplar

  • Ziya'nın Teşekkür Mesajı23 Ekim 2013

    Yardımcı oldular. Teşekkür ederim.

  • D&R Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle personellerimizin üslupları ile alakalı özür diler, şikayetinize istinaden gerekli aksiyonların alınacağı hususunu bilgilerinize sunarız. Ayıpsız ürünlerde iadeler ve değişim fatura yada yazarkasa fişinin düzenlendiği tarihten itibaren, 30 gün içerisinde, söz konusu ürün ambalajının açılmamış ve hasarsız olması ve fatura yada fiş ibraz edilmesi koşulu ile kabul edilir. Ayıplı ürünlerin ayıp tespiti ise ürünün niteliğine bağlı olarak üretici firma tarafından yetkilendirilmiş teknik servisler tarafından yapılabilmektedir. Teknik servisten çıkacak rapora göre ürünün değişimine , iadesine yada tamir edilmesine karar verilmektedir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön