23 Ocak 2014

D&R Umursamaz Müşteri Hizmetleri!

D&R internet mağazasına kulaklık sipariş ettim. Ürün kutusu açılmış, kutu içine dağınık bir şekilde atılmış halde geldiğinden aynı gün iade ederek açılmamış ürün göndermelerini talep ettim. Günlerce aradığım müşteri hizmetleri sürekli bana ya bu hafta içinde ya da bugün aranacaksınız diye cevap veriyor. Ama ne arayan, ne soran var!


İnternet siteleri üzerinden şikayet için e-posta gönderiyorum, cevap yok. Sonunda Genel Müdürlüklerinden yetkili olduğu söylenen bir bayanı aradım ona derdimi anlatmaya, sitelerindeki eksiklik ve aksaklıkları anlatmaya çalışıyorum ki birden bayanın telefonu bırakıp dinlemediğini hissettim. Kimi kime şikayet ediyormuşum meğer! Müşteri hizmeti ve memnuniyeti sıfır!

Gülay 99 Okunma

Cevaplar

 • Gülay04 Şubat 2014

  ADAM GİBİ BİR SORUMLULUK SAHİBİ BİRİSİ YOK MUUUUUU? Siz nasıl bir firmasınız böyle! Bu kadar vurdumduymazlık olamaz artık. Sizin gibisini bu güne kadar hiç görmedim. Böbrek hastası annem hastanede canı ile boğuşuyor, ben fırsat buldukça eve gelebiliyorum. Bu arada bir de sizinle boğuşmak zorunda kalıyorum. Bir cevap ya bir cevap. Bu kadar mı zor bir cümlelik bir cevap. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Dikkate almanız için küfür mü etmem gerekiyor, ne yapmam gerekiyor? TELEFONLARIMA, MAİLLERİME BİR SATIRLIK BİR CEVAP YAAAA Yukarıdaki mesajı bir kaç saniye önce D&R sitesindeki iletişim bölümünden "başarı ile" gönderdim. Bakalım biri cevap verecek mi?

 • Gülay03 Şubat 2014

  30 ocak perşembe günü saat 10:42 de sipariş numaramı sormak için aradılar. Numarayı tam hatırlayamadığım için bana mesaj atacağını belirterek mesaja cevap vermemi talep ettiler. Akşam hastaneden gelince mesaj yazdım gördüğünüz gibi. Aradan geçen bunca güne rağmen yine ne arayan var ne soran. Sadece buradan şikayet yazanlara üstün körü bir cevap veriliyor. Ama kendi siteleri üzerinden gönderdiğimiz mesajlar direkt çöp kutusuna gidiyor galiba. Bugüne kadar bir çok yerden alışveriş ettim. Hiç bu kadar umursamaz müşteri hizmetleri görmedim. Olumlu olumsuz bir cevap ( ama herkese aynı otomatik cevabı değil) verin ya, verin ki birazcık çalıştığınızı, sorunumuzu ve bizleri dikkate aldığınızı hissedelim.

 • Gülay30 Ocak 2014

  Sipariş numaram W067727918 dir. Umarım artık bir sonuç alırım.

 • D&R Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, Siparişinizi kontrol edebilmemiz için W ile yada 399 ile başlayan sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&r Müşteri Hİzmetleri

 • D&R Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, Siparişinizi kontrol edebilmemiz için W ile yada 399 ile başlayan sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&r Müşteri Hİzmetleri

 • Gülay29 Ocak 2014

  Paketi açık ve ürün dağınık bir halde kutunun içine bırakılmış bir halde geldiğinden aynı gün tarafınıza iade ederek paketi açılmamış ürün gönderilmesini talep ettim. Ancak bu güne kadar tüm telefon görüşmelerimize ve e-postalarıma rağmen herhangi bir sonuç alamadım. 27.01.2014 pazartesi günü sitenize baktığımda sözkonusu model kulaklıkların tüm renklerinin satıştan kalktığını gördüğümden aynı gün müşteri hizmetlerinizden de hala ürünümün gönderilmediğini öğrendiğimde siparişimin iptal edilerek tutarın hesabıma iadesini talep ettim. Ancak bugün yine müşteri hizmetlerinizi aradığımda hala hiç bir işlem yapılmadığını öğrendim. Artık duyarsızlığınız yetmedi mi? Yeter artık bir kez daha sizi aramak istemiyorum. Annem hastanede onunla sürekli hastanede kalmam gerekiyor. Arada eve geldikçe de sizinle uğraşmak istemiyorum. Oğlumun kulaklığı arızalı olduğu için sipariş etmiştim. Hala bir kulaklığı olmadığı için başımın etini yiyor. Sizinle ve onunla uğraşmaktan bıktım. Zaten sıkıntılı günler geçiriyorum. Bir de sizinle boğuşup durmak istemiyorum. Her aradığımda aynı cevabı duyuyorum. YETER ÇÖZÜMLEYİN ARTIK BU İŞİ. Yukarıdaki mesajı bugün D&R a gönderdim. Umarım sonuç alırım. Müşteri hizmetlerinden hep " depoya bilgilendirme sağladım aciliyetini ilettim size dönülecek" cevabını duymaktan ama bir Allahın kulunun aramamasından bıktım artık. Alışveriş ettiğim hiçbir sitede böyle bir vurdumduymazlık görmedim. En geç iki gün içinde arayıp çözüm sunuyorlar. Bunlar müşteri hizmetleri servisinde çalışanlara boşuna maaş vermesinler. Zaten telefon görüşmelerinin bazılarının kaydedildiği belirtiliyor. Hangilerini kaydediyorlar merak ediyorum. Kendilerini haklı çıkarmak için sadece küfredenleri kendilerini tehdit edenleri mi kaydediyorlar acaba. Eğer bunları dikkate alıyorlarsa bir dahaki sefere bende küfredeyim bari!

 • Gülay23 Ocak 2014

  Bu firma herkese aynı cevabı otomatik olarak gönderiyor. Bu tür şikayetler sitede epeyce var. Müşteri hizmetleri telefon numarasını veriyorlar, sanki biz bilmiyormuşuz gibi.. Zaten bizim aradığımız ve çözüm bulamadığımız numara da aynı. Çözüm getiriyor olsalardı ben bugün böyle bir şikayette bulunmamış olurdum. Umarım şirketin üst düzey yetkilileri bu işe el atarlar ve herkes kazandığı paranın hakkını vererek çalışır.

 • D&R Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön