18 Ocak 2014 #2242360

D&R Teslimatın Talep Ettiğim Biçimde Olmaması

2239382 şikayetimde yaşadığım 18 günü bulan sevkiyat sıkıntımla birlikte dün (16.01.14) teslimatı yapılan ürünlerin talep edilmesine rağmen hediye paketi olmadığı ve içerisine yazılmasını istediğim notun koyulmadığı görülmüştür. Online işleyişinize olan güvenim kargo sürecinde yaşanan sıkıntılara ek olarak talebiminde karşılanmaması ile iyice zayıflamıştır. Bunlara ek olarak Müşteri Hizmetlerindeki çalışanınızın isterseniz hediye paketi yollayalım önerisi de komik ve laubalice gelmiştir.


Hediyeyi göndermiş olduğum kişi bir kaç haftaya da paketini mi alacaktır? Komiksiniz. Firmanız şikayetlere standart/ezbere cevaplar vermekte olup, bireysel çözüm ve takiplerin yapılması gerekmektedir.

Burak 65 Okunma

Cevaplar

  • Burak21 Ocak 2014

    Çözüm üretme konusunda hayal kırıklığı,sürece dahil olma negatif...mecbur kaldığım bir anda tekrar deneyeceğim (umarım kalmam)

  • D&R Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön