13 Kasım
Yorum Yap
#11141771

D&R Teslim Edilmemesi!

W195221900 sipariş numarasıyla 30.10.2018 tarihinde isminize güvenerek kızım için kitap sipariş ettim halen elime ulaşmadı. Kızım bu kitaptan sınav olacak ve biz halen okuyamadık tarafıma gelen yazıda 1-5 gün içinde kargo şirketine teslim edileceği bildirilmişti, tedarikçi firmadan kaynaklı sıkıntınız varsa da tarafıma bilgi vermeniz gerekiyordu ama maalesef mağazanıza da gidip durumu bildirmeme rağmen halen ilgilenilmemesi çok kötü.


Kitabı gönderemeyecekseniz lütfen parasını iade yapın bizde başka yerlerden alalım böyle uğraştırmayın insanları. Siparişiniz 1 ile 5 iş günü içerisinde seçili kargo şirketine teslim edilecektir. Tedarik kaynaklı gecikmelerde kimi zaman bu süre uzayabilmektedir, bu noktada gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Eda 301 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi13 Kasım

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle temin çalışmalarımız sırasında yaşanılan gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konuya ilişkin temin departmanımız işleminizin hızlandırılması konusunda bilgilendirilmiş olup, siparişiniz en kısa zamanda tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir. Sevgiler, D&R Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler