23 Ekim 2013

D&R Tedarik Süreci ve Eksik Kargo Bilgisi!

2 Ekimde tedarik sürecinin 5 iş günü olduğunu belirten sitenizden bayramda hediye olarak yeğenlerime vermek üzere kitap aldım. Tedarik süresi bitiminde callcenterı aradığımda önce parçalı sevkıyat yapabileceklerini belirttiler. Ertesi gün aradığımda o gün tüm ürünlerin kargoya verileceğini siteden takip edebileceğimi söylediler. Sonraki gün aradığımda henüz verilmediğini ama tekrar arayarak bilgi alabileceğimi söylediler. Zaten telefonda bir yetkiliye ulaşmak en az 10 dakikamı alıyor.


Telefon ücreti indirimli kitap ücretini geçti. Sitede güncelleme adına hiç bir bilgi yok. Garanti olsun diye iş yeri adresi vermiştim işlemi uzatır diye adres değişikliği yapmadılar.

Özlem 49 Okunma

Cevaplar

  • Özlem27 Ekim 2013

    "Sisteme baktığımızda ürünleriniz teslim edilmiş olarak görünüyor." nasıl bir ibaredir! Evet teslim edildi arife günü saat 12.30 da kargo firmasına bizzat kendim giderek ürünleri teslim aldım. Aksi halde bayram sonrasına sarkacaktı. Sizin tarafınızdan çözülmüş, çözümü bırakın ilgilenilmiş bir problem yok ortada. Böylesine kurumsal bir firmadan bu kadar duyarsızlık ve kayıtsızlık!! Pes!

  • D&R Temsilcisi25 Ekim 2013

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön