23 Ocak 2014 #2252245

D&R Tarafından Teslim Edilmeyen Ürünüm

Aradan 6 gün geçmesine rağmen halen siparişlerim için tedarik sürecinde yazmaktadır. Bu gün ikinci defa müşteri hizmetlerini aradım ancak bu gün görüştüğüm bayan bana konuyla ilgili, ilgili departmana mail attığını söyledi. Daha önce aradığımı ve aynı şeylerin söylendiğini belirtmem üzerine de daha önce hiçbir işlem yapılmamış yanıtını verdi. Bu firmanın müşteri hizmetleri bile doğru şekilde çalışmamaktadır.


Tedariki olmayan ürün ise hala %14 indirimli olarak sitelerinde yer almaya devam ediyor. Ürün yoksa neden hala sitede pazarlanıyor ve üstüne üstlük nasıl olmayan ürüne bir de indirim uygulanabiliyor, bunların yanıtlarını ve ürünlerimin teslim edilip edilmeyeceğini öğrenmek istiyorum.

Özgür 104 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Siparişinizde ki ürünlerin temini sağlanmış olup; gün içinde kargoya teslim edilecektir. Saygılarımızla, İdefix Müşteri Hizmetleri

  • Özgür23 Ocak 2014

    arkadaşım hakkınızda burada mevcut olan tüm siparişlere verdiğiniz yanıt bana şimdi verdiğiniz yanıt ile aynı. copy-past yapmakla da uğraşmayın bari de dürüstçe derdimiz değilsiniz deyin olsun bitsin. Ne biçim bir yanıttır bu? Gönderiyor musunuz ürünleri göndermiyor musunuz? Ve gönderiyorsanız da ne zaman? Bana çözüm sunun. Zırvalıklarınız kendinize kalsın. Nasıl bir firmasınız siz?

  • D&R Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön