11 Şubat 2014 #2288920

D&R Servise Gönderdiğim Kulaklıkla İlgili Bilgi Veremedi

W077607822 sipariş kodu ile alınan Beats Tour Control Talk kulaklığımı arıza sebebi ile servisinize göndermiş bulunmaktayım. Ancak konuyla alakalı 22 iş günü geçmesine rağmen bir cevap vermeme acziyetine düşmüş bulunmaktasınız. 10.02.2014 tarihinde saat 18:56 da 34 dk müşteri hizmetlerinin cevap vermesi bekledim. 34 dakikanın sonunda M** Hanım benim ile görüştü.


Kendisi neden cevap veremiyorsunuz şeklinde ısrar ettiğimde, isterseniz yasal yollar ile hakkınızı arayabilirsiniz şeklinde bilgi aktarmıştır. (Sonraki gün saat: 15:24 de P** Hanımla da görüşülmüştür).


D&R markasından alışveriş yapan müşteriler sonrasında mağdur olmakta ve kendilerine de cevap verilmemektedir.

Yasin 89 Okunma

Cevaplar

 • Yasin18 Şubat 2014

  Hala cevap beklemekteyim. Müşteri hizmetleri sonunda hata yağtığını kabul etti!!!

 • Yasin17 Şubat 2014

  Haytımda bu kadar ilgisiz bir firma daha görmedim. İşlem yaptınız ancak 2. el olarak almış olduğum ürünün (faturasının 2 nüshasıda bendedir+kargo tarafımdan verilmiştir) ücret iadesini tarafına kulaklığın ücretini ödeyerek almış olduğum kişiye yaptınız. Sonrasında da bana gelmiş tekrar işlem yapacağız demektesiniz. Hayatım boyunca benimle bu şekilde dalga geçilmemişti. Kaç defa aradım bilgi talep ettim ben ücret iadesi istemiyorum bana ürün değişimi yapın diye ama benim verdiğim bilgileri aramalarımı yok saydınız. Sırası ile yapacağım işlemler Tüketici Hakem Heyeti sonrasında gelicek cevaba göre Mahkeme. Kulaklık ve ücret sizin olsun bu saatten sonra siz uğraşın.

 • D&R Temsilcisi17 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz, Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Yasin13 Şubat 2014

  Müşteri hizmetlinden hala bir cevap yok teşekkürler D&R. Bu şekilde siz müşteri kaybedersiniz. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön