14 Eylül 2015

D&R Servis Hizmeti Problemi!

Bir ay önce D&R'dan yeni aldığım Sony Mobile marka mp3 kulaklığı, sağ tarafından ses gelmiyor diye D&R'nin Zorlu'daki mağazasına götürdüm, bütün aparatları yanıma aldım. Daha başta zaten 3. ayda aldığım Sony marka mp3 ün garanti belgesini kaşelememiş oldukları için sorun çıktı. Mp3'ü aldılar ve ben başka aparat vermem gerekip gerekmediğini sordum. Şarj cihazında yanımda dedim ama bana gerek yok deyip 23 iş günü içerisinde teslim edileceği söylendi.


Bugün 25 iş günü oldu ve D&R tarafından aranmadığım için ben onları aradım ve bana 'şarj cihazınızın da teslim edilmesi gerek o olmadığı için herhangi bir işlem yapılamadı' dendi. Neden aranmadım, tekrar bir ay daha mı beklemem gerekiyor.

İrfan 148 Okunma

Cevaplar

 • D&R Temsilcisi02 Ekim 2015

  Müşterimizle görüşülerek konuya ilişkin bilgi verilmiştir.

 • İrfan23 Eylül 2015

  Bana en geç 23 üç günde gelecek dediler, bu arada 23 iş günü mü yoksa normal 23 üç gün mü bunu belirtmediler bende 23 iş günü olacağını varsayarak bekledim ve 25 iş günü olduğunda aranmadığım için ben aradım. Bana ''mp3 ünüz dün geldi bizde sizi arayacaktık tamiri için şaj cihazı gerekli'' dediler. 25 iş günü beklemişim aranmamışım ve şarj cihazının gerekli olduğunu anlamaları için 25 iş günü geçmesi gerekiyormuş. Şimdi şarj cihazını götüreceğim ve tekrar 23 gün bekleyeceğim. Bunu mu istiyorlar? Çok kötü ve baştan sağma bir hizmetleri var ve müşteri memnuniyeti diye bir şey kesinlikle yok. Bana söylenen servis süresinin aşımından dolayı tamirini ve yeni bir mp3 kulaklık talep ediyorum.

 • İrfan23 Eylül 2015

  Verilen bilgi ''şarjınızı getirin bir daha servise götürelim'' oldu sadece... Bunca zaman bekleyişimin zararını kim kaşılayacak? Eskisinin tamirini ve yeni bir cihaz istiyorum... Bana söylenen servis süresi doldu ve sorunum D&R'ın hatası yüzünden çözülmedi... .

 • D&R Temsilcisi22 Eylül 2015

  Müşterimizle görüşülerek konuya ilişkin bilgi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön