18 Ocak 2014

D&R Satış Danışmanının Tutumu

İlgili mağazadan arkadaşım ve ben ödemeleri ayrı olmak suretiyle kitap almak ve bu alım sırasında da şahsıma ait parolu kartı kullanmak istedik. Fakat kasiyer olmamasına rağmen kasada satış işlemi gerçekleştiren satış temsilcisi O** Ş**( soy ismi buna yakın başka bir şeyde olabilir) bu şekilde satış işlemi gerçekleştiremeyeceğini kartımı iki kez arka arkaya kullanamayacağımı beyan etmiştir.


Ama ben bu şekilde daha önce başka (illerdeki) D&R mağazalarından alışveriş yaptığımı söylediğimde ise sırada müşterilerden oluşan bir kuyruk olmasına rağmen benimle polemiğe girerek kendisinin Yeşilyurt mağazasından geldiğinden bahsederek işlemimizi yapmak istememiş ve araya başka müşteri almıştır.

Devrim 113 Okunma

Cevaplar

 • D&R Temsilcisi28 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz, Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Devrim24 Şubat 2014

  Halen dönüş olmamıştır. Konu sümen altı mı edilmektedir?

 • Devrim12 Şubat 2014

  Halen firmadan tarafıma yapılmış bir bilgilendirme bulunmamaktadır.

 • Devrim23 Ocak 2014

  Henüz firmadan tarafıma yapılmış bir bilgilendirme bulunmamaktadır.

 • D&R Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön