25 Ekim 2016 #6774484

D&R Parayı Alıyor Ama Ürünü Teslim Etmiyor!

13 Ekim 2016'da verdiğim siparişim ile ilgili müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen sipariş yanlış adrese ve yanlış kişiye gitti. İstanbul'a gelecek olan paket Muğla, Bodrum'a gitti. Kargo yola çıkmadan aradım, doğru adresi verdim ama görüştüğüm müşteri temsilcisi bunu halledemedi. Bir defa daha aradım, yanlış adrese gönderdiniz dedim. "Evet öyle olmuş, geri getirtelim. " dediler. Yanlışlığın defalarca düzeltilmesini istememe rağmen 12 gündür hala elime ulaşmadı.


İki kitap 12 gündür devri alem yaptı ama bana ulaşan bir şey hala yok. Siparişim ile ilgili olarak geri dönüş yapılmasını istememe rağmen kimse ilgilenmiyor. Ürünleri tarafıma teslim etmiyor ama parasını almasını biliyorlar. Senelerdir D&R mağaza ve internetten alışveriş yapmama rağmen ilk defa böyle bir durumla karşılaştım ama görüştüğüm müşteri temsilcilerinin beceriksizlikleri nedeniyle D&R bitmiştir benim için. Tövbe...

Başak 183 Okunma

Cevaplar

 • Başak17 Kasım 2016

  Bana tekrar sevkiyat yapıldıysa neden hal tarafıma kargo ulaşmadı acaba? 15 gün olmuş. Resmen sahtekarlık, dolandırıcılık bu yapılan. Yazıklar olsun D&R'a. Ne kapısından geçerim, ne de tabsiye ederim. Parasıyla rezil olmak istemeyen de gitmesin!

 • Başak10 Kasım 2016

  Ürünler ayın 3ünde kargoya verildiyse, 7 günde beden hala elime ulaşmadı acaba? İş halletmiş gibi yazmayın bari buradan! Hala insan kandırma derdindesiniz.

 • D&R Temsilcisi10 Kasım 2016

  Sayın Müşterimiz, Ürünleriniz 03.11.2016 tarihinde tarafınıza tekrar sevk edilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Başak03 Kasım 2016

  Hala geri dönüş yapmıyorlar. D&R'dan asla beklemediğim bir ilgisizlik ve becerisizlik. Bu süreci yönetemediler. Kargoyu kendi depo sorumluları teslim almış ama adamların haberi yok!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön