29 Ocak 2014

D&R Paketten Bir Ürün Eksik Çıktı

13.01.2014 tarihinde sipariş vermiş olduğum ürünlerden 1 tanesi (faturalandırılmış olmasına rağmen) paketin içinden çıkmadı. Konuyla ilgili gerek "Bize Ulaşın" sayfasından bildirimde bulunarak, gerekse de defalarca müşteri hizmetlerini arayarak eksik ürünün gönderilmesi için konuştum. İstinasız her konuşmada söylenen şey: "Size en kısa sürede bir geri dönüş yapılacaktır" oldu. Fakat günlerdir ne bir geri dönüş var ne de elime ulaşan bir paket.


Aldığım ürünler birisine hediyeydi, onu da mahvettiniz. Şimdi aynı cümleyi bu şikayetin altına da yazacaksınız eminim, en kısa sürede bana dönüş yapılacaktır zırvası. Sorun ne zaman çözülür bilmem, ama bildiğim bir daha asla ama asla D&R'dan almayacağım.

İsmail 138 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

  • İsmail03 Şubat 2014

    Her şikayete aynı cevap veriliyor, hiçbir geri dönüş yok. Bir daha kesinlikle tercih etmem.

  • D&R Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön