17 Eylül 2013

D&R Ön Sipariş ve İlgisizlik!

D&R'dan 220 TL değerinde ön sipariş verdim, verdikten birkaç gün sonra siparişimin iptal edildiği yazdı.Bu yüzden firmayla iletişime geçtim. Siparişimin iptal edilmediğini, ürünün 17 eylülde kargoya verileceğini belirttiler. Ben de siparişimi kargo numarasını istedim. Aradan 3 gün geçtikten sonra hala cevap gelmeyince firmaya tekrar mesaj gönderdim. Bu sefer mesaj geldi, siparişin ithalatçı firma yüzünden 19 eylülde kargoya verileceğini, bu yüzden kargo numarasını veremeyeceklerini söylediler.


Ön sipariş diye aldığımız ürünü çıkış tarihinden 2 gün sonra alacağız. Her ne kadar ithalatçı firmanın hatası olsa da D&R gibi büyük bir şirketin müşterilerini bu şekilde mağdur bırakması kabul edilemez.

Deniz 317 Okunma

Cevaplar

  • Deniz18 Eylül 2013

    anlıyorum, bugün kargoya vermeniz iyi oldu. sizin suçunuz değil aslında, ama ürünleri kendiniz getirmeyi ciddi ciddi düşünmelisiniz.teşekkürler.

  • D&R Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Ön sipariş tarihleri tedarikçi firmaların belirlediği ürünlerin çıkış tarihleridir. Bu tarihlerin tedarikçiler tarafından değiştirilebileceğine yönelik her ön sipariş ürününün sayfasında bilgi de bulunmaktadır. Ürünün yasal yollardan Türkiye çıkış tarihi 19 Eylül 2013 tarihine ertelemiştir. Bu D&R'a özel bir durum olmayıp, belirttiğimiz gibi Türkiye çıkış tarihi bu tarihtir. Ürününüz iptal konum da değildir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön