29 Ocak 2014 #2264728

D&R Ne Ürünü Yolluyor Ne Paramı İade Ediyor

D&R ın internet sitesinden almış olduğum kitabı firma tam 2 haftadır kargolamadı. İlk 5 günün sonunda kargolanmayınca mesaj gönderdim kargonun çıkarılması için fakat firma ürün gönderimini iptal etmiş dalga geçer gibi. Son 8 gündür sipariş durumunda sipariş iptal görünüyor ve hiçbir işlem yapılamıyor.


1- Müşterinin bilgisi dışında sipariş nasıl iptal ediliyor? Diyelim ki sipariş elde olmayan nedenlerle iptal edildi, herhangi bir bilgi niye verilmiyor?
2- Madem siparişi iptal ettiniz, para iadesi neden yapılmıyor?


Onlarca alışveriş yaptım. Böyle bir firma görmedim, şu anda bana yapılanlar art niyetli işler fakat yinede iyi niyetimi korumak istiyorum. Bilgi istiyorum firmadan acil şekilde.

Yakup 115 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Siparişiniz ile ilgili tarafınıza mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

  • Yakup06 Şubat 2014

    Nasıl bir işlemdir ki bu 8 gündür çözülememektedir? Nasıl bir firmadır ki müşterisini mağdur etmekten hiç çekinmemekte ve aynı tutumunu sürdürmektedir? Bir kitabı göndermek veya parasını iade etmenin neresi bu kadar zordur anlayamıyorum hayretler içerisinde bekliyorum ama daha fazla beklemeyeceğim ve bu durumu gerekli merciilere bildireceğim.

  • D&R Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön