09 Eylül 2013 #2002606

D&R Kitaplarım Gelmedi!

26/08/2013 tarihinde D&R internetten kitap siparişinde bulundum. Ücretini de anında kuruma havale ettim. 06/09/2013 tarihinde internetten kontrol ettiğimde siparişimin iptal ediliğini gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda sorunun kendi muhasebelerinden kaynaklandığının paranın hesaplarına geçmediğini bu sebeple iptal edildiği iletildi. Bu iptalden ve para sorunundan ben kontrol etmediğim sürece haberim olmayacak.


Madem böyle bir sorun var, neden ben bilgilendirilmedim? Paramın yattığını gördükleri halde siparişim neden iptal edildi? Ben müşteri hizmetlerini aramasaydım bu durumdan haberdar olmayacaktım. 3 gündür D&R müşteri hizmetlerini arıyorum. Aynı cevap araştırılıyor sizi arayacağız.

Sevda 131 Okunma

Cevaplar

 • Sevda'nın Teşekkür Mesajı12 Aralık 2014

  Param tam 1 yıllık mücadelem sonunda yattı. Teşekkür ederim D&R

 • Sevda18 Mayıs 2014

  Herdefasında ezberlemişler. Lütfen dekontunuzu gönderin yardımcı olacağız. Belki 15 defa gönderdim. Bir o kadarda müşteri hizmetleri ile görüştüm. 11 tl için 100 tl lik görüşme yaptım.

 • Sevda27 Mart 2014

  Müşteri hizmetlerini aradım. Tekrar dekontumu mail attım. Sorunum halen çözülmedi. Bana dönüş yapan olmadı

 • Sevda13 Eylül 2013

  Sizlerin talebiniz uzerine dekontumu tarafiniza mail olarak gonderdim. Ancak tarafinizdan dekontun beden gonderildigibe dair bir mail aldim????

 • D&R Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın Müşterimiz, Konuyla alakalı yardımcı olabilmemiz için aşağıda tarafınıza gönderdiğimiz mailimize yanıt vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri -------------------------------------------------------------------------------- Kimden: Dr.com.tr ( Şikayet Var ) Tarih: 10 Eylül 2013 Salı 10:57 Konu: 2002606 - D&R Kitaplarım Gelmedi Sayın Müşterimiz, Sipariş verdiğinizde tarafınıza gönderilen otomatik maillerde dekontunuzu göndermemizi istediğimiz adrese dekontunuzu göndermiş miydiniz? Kayıtlarımızda dekontunuza rastlanmamıştır. Dekontunuzu tarafımıza [email protected] adresi üzerinden mail olarak göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

 • Sevda13 Eylül 2013

  Müşteri hizmetlerini aradığımda ezberlenmiş aynı cümleler ilgileniyoruz. Biz sisi arayacağız. Müşeteri hizmetlerinizden tam ve doğru bilgi alamadığım için şikayet etmiş bulunuyorum. Ve halen sorunum çözülmedi.

 • D&R Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön