08 Ocak 2014
Yorum Yap
#2220461

D&R Kalitesiz Müşteri Hizmetleri!

27.12.2013 tarihinde internet üzerinden yapmış olduğum siparişim için 5 gündür müşteri hizmetleri ile çözüm bulmaya çalışıyorum ve olabildiğince çözümsüz bir sistem. Uzaktan alışveriş sistemini alt üst etmiş durumdalar bence. Ürün kargoya verildikten sonra tüm bağlantımız kesiliyor anladığım kadarı ile şirket ile. Böyle bir alışveriş sitesi olamaz. Böyle bir markadan kesinlikle müşteri hizmetlerinin ve teknik sisteminin çok daha profesyonel olmasını beklerdim.


Kargodan siparişleri alamadığım için (teslim alacak kişi ismini değiştiremedik çünkü) 3 gün bekleyeceğim ve inşallah sağ salim ürünler şirkete geri gidecek ve inşallah beni arayacaklar (ne yapalım diye) ben de ürünleri iade edeceğim.

Mine 52 Okunma

Cevaplar

  • D&R Temsilcisi10 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile alakalı gerekli işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Talep ve sorularınız için http://www.dr.com.tr/Main/Home/Support linkinden bizimle iletişime geçebilir yada (0212) 478 07 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, D&R Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler