26 Kasım 2018
Yorum Yap
#11202165

D&R İndirim Yapmak Ama Siparişi İptal Etme!

23.11.2018 tarihinde yapılan indirimden yararlanmak adına 5 adet kitap sipariş vermiştim. Önce ödeme provizyona düştü daha sonra ertesi gün ödeme çekilmiş ama üye girişi yapıp hesabım sayfasını kontrol ettiğimde siparişime dair hiçbir ibare bulunmamaktadır. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımda siparişiniz onaylanmamıştır ve hiçbir şey yapamayız gibi kaba bir yanıt yani kısacası indirim yapıp indirimden sizi faydalandırmayan tek yer D&R bundan sonra asla sizden alışveriş yapmam ve çevrem de de kimseye yaptırmam.

Hülya Hülya 468 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hülya26 Kasım 2018

    Hatalı çekim değil çekim yapılmış şirket politikanız nasıl işliyor biliyorum ama keyfine göre sipariş oluşturmayıp çekilen parayı iade ediyor. Ve indirimin günü dolduğu için indirimden faydalandırmıyor. Yapılan haksızlık başka bir şey değil elimden geldiğince ne çevreme ne kendim asla Dr. Dan alışveriş yapmam yaptırmam.

  • D&R Temsilcisi26 Kasım 2018

    Sayın Müşterimiz, Yaşadığınız bu olumsuz deneyim için markamız adına sizlerden özür dileriz. İletişim bilgileriniz aracılığı ile aranmış olup tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınızdan hatalı bir çekim gerçekleşmiştir. Ücret iadeniz 1 ile 7 iş günü içerisinde tarafınıza iletilecektir. Sevgiler, D&R Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler